Simülasyon ve Danışmanlık

 

Danışmanlık

Uzmanlarımız sizinle birlikte şirketinizin dijitalleşme seviyesini belirlemek için çalışır ve daha sonra ihtiyaçlarınıza özel olarak uyarlanmış bir dijitalleşme stratejisi geliştirir.

Simülasyon ve Danışmanlık

Her şirket bireyseldir ve dijitalleşme düzeyi, gereksinimleri ve fırsatları açısından kendine özgü özelliklere sahiptir. En iyi dijital dönüşümü sağlamak için üç olası adım vardır.

 

Danışmanlıktan uygulamaya kadar dijital dönüşümü desteklemek için Siemens’in hizmetleri mevcuttur. Müşterilerimizin dijitalleşme yolunda, endüstriyel dijitalleşme için stratejik danışmanlıktan, KPI’ları iyileştirmek için çözümler konusunda danışmanlık yapmaya kadar yardımcı olmaya hazırız. Danışmanlık sürecinin temelini oluşturmak, dijitalizasyon uzmanlarımızın sizinle birlikte gerçekleştirdiği dijitalleşme için şirketinizin ne kadar hazır olduğunun kapsamlı bir analizidir. Her şirket için dijitalleşme seviyesini belirlemek ve sonucu, ihtiyaçlarınıza özel olarak uyarlanmış bir dijitalleşme stratejisi ve yol haritası geliştirmek için birlikte çalışıyoruz.

Uygulama                                                                                                                                                                                   
Gerekli donanım ve yazılımın yüklenmesi, makinelerinizin, tesisinizin, üretiminizin ve ürünlerinizin dijital ikizlerini üretir ve sürekli veri analizi için temel oluşturur.
Optimizasyon                                                                                                                                                                                   
Gelişmiş algoritmalar ve yapay zeka, verileri genel ekipman verimliliğinizi (OEE) sürekli olarak iyileştirmenize yardımcı olan değerli içgörülere dönüştürür.