anka@ankaelektrik.com 0352 321 40 08-09
You are here : Main Page »

Optimize edilmiş performans ve fonksiyonlar
Kontrolör ve HMI projelendirme yazılımı arasında kesintisiz entragrasyonla, SIMATIC STEP7 Basic ve SIMATIC WINCC Basic yazılımları ile en iyi sonuçları verecek mükemmel çözümler çok kısa bir sürede gerçekleştirilebilir.

Dokunmatik ekran ve tuşlar
SIMATIC Basic paneller sezgisel kullanım için dokunmatik ekrana sahiptir. 4", 6" veya 10" paneller dokunmatik ekrandan müdahale yanında dokunsal geribildirime sahip programlanabilir tuşlara sahiptir. Daha büyük bir ekrana sahip görüntüleme ihtiyacı için 15" 'lik ekrana sahip panel de mevcuttur. IP65 koruma sınıfına sahip SIMATIC HMI Basic Paneller zor endüstri şartlarında kullanıma uygundur.
    

PROFINET portu
SIMATIC HMI Basic Paneller entegre PROFINET portuna sahiptir. Bu port kontrolör ile haberleşmeyi, parametre ve konfigürasyon verilerinin aktarımını için kullanılır. SIMATIC S7-1200 kontrolöre entegre PROFINET portu kontrolör ve SIMATIC HMI Basic panellerle etkileşimi kolay ve güvenilir kılar.

Yerden kazanç sağlayan dizayn, sağlam ve güvenilir
IP65 koruma sınıfıyla, SIMATIC HMI Basic paneller zor endüstri şartlarında kullanım için uygundurlar. Kompakt montaj boyutlarıyla yerin sınırlı olduğu uygulamalar için de kullanılabilirler. Yerin son derece sınırlı olduğu uygulamalarda, 4 ve 6" paneller dikey konfigüre ve monte edilebilir.

Fonksiyonlar
Bütün HMI Basic Paneller alarm sistemi, reçete yönetimi, trend fonksiyonu ve vektör grafiği gibi gerekli bütün fonksiyonlara sahiptir. Projelendirme yazılımı çok farklı tipte grafik ve objeyi barındıran kapsamlı kütüphaneye sahiptir. Kullanıcı ismi ve şifre ile yetkilendirme yanında farklı endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılayacak kullanıcı yönetim sistemi mevcuttur.

Dünyanın her yerinde kulanım
Farklı norm ve regülasyonlara uyumlu ve birçok sertifikasyona sahip, asya ve slav alfabesini de destekleyen 32 kadar konfigurasyon dil desteğiyle SIMATIC HMI Basic Paneller dünyanın her yerinde kullanıma uygundur.